Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Płacę przez PayU
Cornolio/Babek 'Wspólny element' Zobacz większe

Cornolio/Babek - Wspólny element

34UDGS016

Płyta zawiera ukrytą koncepcję: artysta w każdym z utworów zawarł symbole i wersy, które razem tworzą tytułowy 'wspólny element'. Sam krążek jest przepełniony głębokimi i szczerymi wersami, które znamy z poprzednich utworów rapera.

Więcej szczegółów

25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Cornolio - trzebnicki raper, który czynnie działa we wrocławskim podziemiu od 8 lat. 1.5 roku temu wypuścił swój pierwszy solowy album pt. "Przysięgam", który został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy oraz środowisko muzyczne. Na płycie usłyszeliśmy min. Pawbeatsa, Złote Twarze czy Haja, Rovera i Stocha. 
W swoich utworach największy nacisk kładzie na lirykę i emocje. Wspólny element - to drugi tytuł, który wyszedł spod ręki Cornolia. Płyta zawiera ukrytą koncepcję: artysta w każdym z utworów zawarł symbole i wersy, które razem tworzą tytułowy 'wspólny element'. Sam krążek jest przepełniony głębokimi i szczerymi wersami, które znamy z poprzednich utworów rapera. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Babek, który dzięki klasycznym samplom stworzył niepowtarzalny klimat albumu. Dodatkowo w dwóch utworach, oprócz Babka, usłyszymy produkcje KPSNa i Eljota.

I singiel 'Skrzydła'