Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Płacę przez PayU

Golin - Miasta Krzywych Wież

"Miasta Krzywych Wież" to najnowszy materiał, w którym Golin zabiera słuchaczy w podróż po kilkunastu krajach na świecie, zgrabnie nawiązując do kultury, literatury i sztuki oraz historii miejsc, o których opowiada. Premiera odbyła się 03.02.2016.

Więcej szczegółów

25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Golin - toruński raper, który przez ostatnie lata mieszkał w kilku europejskich krajach. Jest autorem albumu Katakumby (2012) i nominowanym uczestnikiem akcji Popkillera "Młode Wilki 2013". Jest poliglotą i niestrudzonym podróżnikiem, który odwiedził dotychczas ponad 30 krajów. Jako miłośnik literatury i sztuki, garściami czerpie inspiracje z tygla kulturowego oraz obcych lądów.

"Miasta Krzywych Wież" to najnowszy materiał, w którym Golin zabiera słuchaczy w podróż po kilkunastu krajach na świecie, zgrabnie nawiązując do kultury, literatury i sztuki oraz historii miejsc, o których opowiada. Charakterystyczny styl pisania, błyskotliwość, ogromny wachlarz nawiązań kulturowych oraz momentami pyszałkowata wręcz erudycja, a wszystko to okraszone nienaganną techniką, mogą stanowić nie lada wyzwanie dla przeciętnego słuchacza polskiego rapu. Na płycie znajdziemy utwory-zagadki opisujące różne miejsca na świecie, mistyczne utwory nawiązujące do starożytnych legend i wierzeń jak i również te będące swoistym  manifestem światopoglądu autora. Za muzyczną stronę albumu odpowiadają Szpalowsky i Trepson, którzy czerpiąc m.in. ze źródeł latynoskiej, włoskiej i azjatyckiej muzyki stworzyli egzotyczne kompozycje, które przeniosą Cię wprost do Miast Krzywych Wież.

Odsłuch płytyGolin – Miasta Krzywych Wież (2016)

1. To tylko świat (intro)
2. 6 miejsc
3. Bilokacja
4. Św. Spokój
5. 12 miejsc
6. Pech vs. Szczęście
7. 7
8. Amo
9. Strong silent type
10. 18 miejsc
11. Stara Synagoga

Rap: Golin
Produkcja: Szpalowsky (1-6, 8-11), Trepson (7)
Cuty: DJ Te (2, 7, 9)
Mix i mastering: Nawiedzony Dom
Efekty wokalne: Jakub Bryndal
Szata graficzna: Patryk Machola