Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Płacę przez PayU

Theodor - Pierwsze Demo

34UDGS013

„Pierwsze Demo” to pierwszy długogrający solowy album Theodora, który jest pewnego rodzaju podsumowaniem jego dokonań, umiejętności i doświadczeń zdobytych przez 13 lat na scenie. To inteligentny, pełen autobiograficznego przekazu album, który jest świetnym zapisem obserwacji człowieczej natury.

Więcej szczegółów

25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Theodor to wzorcowy MC. Jego pierwsze teksty i nagrania datowane są na 2002r. Jest jednym z najbardziej doświadczonych freestylowców w kraju: startował w ok .setce turniejów Freestylowych na terenie całego kraju, zajmując w nich kilkudziesięciokrotnie miejsca na podium, w tym zdobywając wicemistrzostwo dwóch największych contestów w kraju (WBW i WOW).
W latach 2010-2014 był reprezentantem wytwórni Alkopoligamia.com, doceniony za umiejętności przez założycieli Łukasz Stasiaka i Tego Typa Mesa.

Jest niezwykle uzdolnionym artystą - emocjonalnym tekściarzem, wywlekającym na światło dziennie największe zakamarki ludzkiej psychiki i wewnętrznych rozterek. Inteligentny, dojrzały, pewny siebie, jest świetnym obserwatorem człowieczej natury.  W świecie występów scenicznych słynie ze świetnego kontaktu z publicznością i rapowania w tempie kilku słów na sekundę bez wcześniej przygotowanego tekstu.

Przez wielu określany jako „człowiek instytucja” Polskiego Hip-Hopu. W 2015r postanowił zebrać swoje umiejętności, przemyślenia i doświadczenie w długogrającym autobiograficznym albumie podsumowującym jego dotychczasowy dorobek. Płyta ukazała się 19.04 nakładem wytwórni ¾ UDGS , przy wsparciu partnerów : UrbanRecTV, Preorder.pl, StepRecords, Prosto Wear.

Odsłuch płyty 'Pierwsze Demo':